کلاس کنکور آنلاین

کلاس کنکور آنلاین

بهترین کلاس آنلاین کنکور تجربی و ریاضی

مجموعه آموزشی کارنامه خرد، از سال  1389 ، فعالیت خود در زمینه خدمات آموزش و تدریس آنلاین  و هم حضوری توسط دبیران برند ایران آغاز نموده است. خدمات آموزشی کارنامه خرد، هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین ارائه میگردد. مفتخریم در کارنامه خرد تمام خدمات آموزشی (از قبیل تدریس خصوصی حضوری و تدریس خصوصی آنلاین و کلاس های آنلاین گروهی) را توسط دبیران مرجع و شهیر و برند ایران حضورتان ارائه مینماییم

مجموعه آموزشی کارنامه خرد با مدیرت مهندس مهدی باباخانی (رنکینگ شماره 1 دبیران فیزیک ایران) و مهندس سامان سلامیان(رنکینگ شماره 1 دبیران ریاضی ایران)  با نظارت مستقیم ومستمر ایشان اداره میگردد.

به استحضار میرساند،اصلی ترین تفاوت مجموعه کارنامه خرد با سایر رقبای کاری در مارکت آموزشی ایران، استفاده از دبیران برند ایران میباشد. در این مجموعه آموزشی، منحصرا از دبیران نامی و برند ایران استفاده میگردد.

فرهیختگان گرامی به خاطر داشته باشید که در تمام دنیا، استفاده از خدمات برتر شامل هزینه های بیشتر می­گردد. ما انسانها همواره به دنبال برترین ها هستیم.بهترین پزشک، بهترین رستوران، بهترین خدمات…….

قطعا استفاده از افراد تازه کار (با خدمات ارزان قیمت) وسوسه انگیز است ولی در نهایت باعث اتلاف پول و زمان شما خواهد شد. انگلیسی ها یک ضرب المثل معروف دارند که میگوید هنوز آنقدر پولدار نشده ام كه جنس ارزان خریداری نمایم.

برای مشاهده شهریه و اسامی دبیران، در کلاس های آنلاین روی لینک زیر کلیک نمایید

 یا با خط ویژه کالسنتر موسسه کارنامه خرد  02126401062  تماس حاصل فرمایید

مشاهده سایت کلاس های آنلاین  موسسه کارنامه خرد (کلیک کنید)

کلاسهای موسسه کارنامه خرد،  منحصرا در سرور اختصاصی این موسسه برگزار میشود و شما با توجه به سرعت اینترنت خود میتوانید سرعت پخش مناسب را انتخاب کنید و با یک اینترنت بسیار معمولی،کلاس ها را هم بصورت آنلاین و هم به صورت آفلاین،با کیفیت خوب ببینید

ویژگی های  بهترین کلاس آنلاین کنکور تجربی  چیست ؟

یک مرکز آموزشی ایده‌آل آنلاین، با توجه به گرایش‌های جدید آموزش دانش‌آموزان ، آموزش را از دیدگاه‌های بسیار فراتر از جنبه‌های صرفاً آکادمیک و تحصیلی انجام می‌دهد. بنابراین فضای بهترین کلاس آنلاین کنکور تجربی  را بسیار بیشتر از مکانی که فرد تنها برای دریافت مجموعه ای از فنون و دانش در آن حضور می یابد، در نظر بگیریم

در بهترین کلاس آنلاین کنکور تجربی  موارد زیر باید در نظر گرفته شود:

1- در بهترین کلاس آنلاین کنکور تجربی باید تمامی اساتید، از دبیران برتر و برند ایران باشند تا عدالت آموزشی را برقرار نمایند،زیرا مخاطبین کلاسهای آنلاین اکثرا کسانی هستند که تمایل دارند از خدمات دبیران برتر استفاده کنند.

2- در بهترین کلاس آنلاین کنکور تجربی، بستر برگزاری کلاس باید سرورهای شخصی و پرسرعت باشد تا صدا و تصویر کلاس درس با کیفیت بالا ارسال گردد.

3-نظم در برگزاری کلاسهای  بهترین کلاس آنلاین کنکور تجربی  باید حرف اول را بزند

4-استقرار سیستم رفع اشکال در برگزاری کلاسهای  بهترین کلاس آنلاین کنکور تجربی، نقش مهمی دارد.ایجاد امکانات و شرایطی که دانش آموزان به راحتی و سهولت به رفع اشکال بپردازند بسیار مهم است

5- ایجاد امکانات برای بازدید مجدد کلاس درس از دیگر ویژگی های بهترین کلاس آنلاین کنکور است. دانش آموزان نیاز دارند که فیلم تدریس کلاس­های آنلاین را بارها و بارها مشاهده نمایند تا به تسلط کافی برسند

اساتید در بهترین کلاس کنکور آنلاین  در کلاس درس

ویژگی های یک اساتید در بهترین کلاس کنکور آنلاین  خوب، بیشتر اوقات به سطح یادگیری دانش آموزان مربوط می شود. بنابراین، حرکتی به سمت آموزش یادگیرنده محور وجود دارد که در بین مؤسسات تثبیت شده است و از سوی اساتید در بهترین کلاس کنکور آنلاین ان خواستار اصلاح شیوه های آموزشی است. اصطلاح «یادگیری دانش آموز محور» با مطالعات رفتاری که توسط کارل انجام شده است مرتبط است. راجرز _

مروری بر شرایط سلسله مراتبی است که پیش از این رابطه اساتید در بهترین کلاس کنکور آنلاین  و دانش آموز را هدایت می کرد و با این کار دانش آموز در مسیر خود به سمت دانش استقلال بیشتری پیدا می کند و اساتید در بهترین کلاس کنکور آنلاین  با داشتن شخصیت مشورتی تری میانجی و مشاور می شود. ما 5 ویژگی یک اساتید در بهترین کلاس کنکور آنلاین  خوب را برای مواجهه با این روند آموزشی جدید برجسته می کنیم.

5 ویژگی اساتید در بهترین کلاس کنکور آنلاین  خوب در الگوی یادگیری دانش آموز محور

1. نقش راهنما را به عهده بگیرید

امروزه اساتید در بهترین کلاس کنکور آنلاین  بودن بیش از گذراندن دوره‌ای که باعث می‌شود کسی بتواند دانش را انتقال دهد، نقشی شبیه به نقش پیشوایان یونان باستان دارد که به اکتشافات دانش‌آموزان خود اشاره می‌کردند. لازم است اساتید در بهترین کلاس کنکور آنلاین ، هنگام ورود به کلاس، آماده باشد تا دانش آموز شما را یاد بگیرد.

این یکی از ایده‌هایی است که کارل راجرز در کتاب‌هایی مانند Freedom to Learn (1969) از آن دفاع می‌کند، که در آن اساتید در بهترین کلاس کنکور آنلاین  به اشتراک گذاری اطلاعات را تشویق می‌کند، به عنوان تسهیل‌کننده عمل می‌کند و به عنوان نیروی محرکه برای ساخت دانش عمل می‌کند.

2. هنگام توسعه وظایف خلاق باشید

در این سناریو که اساتید در بهترین کلاس کنکور آنلاین  و دانش‌آموز بازیگرانی هستند که در جهت یک هدف – توسعه یادگیری – کار می‌کنند، خلاق بودن یکی از ویژگی‌های یک اساتید در بهترین کلاس کنکور آنلاین  خوب آموزش دوران کودکی، نوجوان یا بزرگسال است.

انجام فعالیت‌هایی که به دانش‌آموزان کمک می‌کند اطلاعات زندگی روزمره خود را به کلاس درس بیاورند، نشان‌دهنده بهترین چیز در آموزش مدرن ، آموزش و یادگیری در دانش‌آموز است.

هدف این

3. پذیرای دانش جدید باشید

هرچه خود اساتید در بهترین کلاس کنکور آنلاین  محدودیت های دانش فعلی خود را بیشتر بپذیرد، بیشتر با چالش های این حرفه سازگار می شود. وقتی صحبت از تدریس دانش آموز محور به میان می آید ، می توانیم فکر کنیم که وظیفه تدریس شروع به “توسعه تازگی” می کند. ، که باید با دانش آموز مطابقت داشته باشد.

باید برای دانستن چیزهای جدیدی که اغلب توسط خود دانش‌آموزان آورده می‌شود، مانند سریال‌ها، نقاشی‌ها و اطلاعات دیگری که شاید اساتید در بهترین کلاس کنکور آنلاین  از آن‌ها آگاه نباشد، باز بود. با در دست داشتن این موضوع، از دیدگاه کلاس، می‌توان تحلیل‌های انتقادی را نیز مطابق با این فرآیند «یادگیری برای یادگیری» پیشنهاد کرد.

4. همیشه به دنبال آموزش و به روز رسانی باشید

همانطور که قبلاً گفتیم، یکی از ویژگی های یک اساتید در بهترین کلاس کنکور آنلاین  خوب در دوران کودکی یا بزرگسالی، جستجوی مداوم دانش و چیزهای جدید در متنوع ترین حوزه های فرهنگ و جامعه است.

اساتید در بهترین کلاس کنکور آنلاین  باید روش‌های جدید یادگیری را به‌روز نگه دارد تا دانش‌آموزان را به شیوه‌ای روشن راهنمایی کند، حتی با گشایش در نظر گرفته شده توسط تکنیک‌های آموزشی جدید ، به طوری که ویژگی‌های یک اساتید در بهترین کلاس کنکور آنلاین  خوب را توسعه دهد آموزش در دوران کودکی، نوجوانان یا بزرگسالان.

5. با تکنولوژی و اینترنت ارتباط داشته باشید

آخرین ویژگی یک اساتید در بهترین کلاس کنکور آنلاین  خوب که در اینجا ارائه شده است، ارتباط او با فناوری، به ویژه با اینترنت است. یک اساتید در بهترین کلاس کنکور آنلاین  موفق باید برای یادگیری نحوه استفاده از فناوری در کلاس درس باز باشد و از همه منابعی که پیشرفت فناوری اطلاعات به ارمغان می آورد استفاده کند.

از آنجایی که این عناصر به طور فزاینده ای در زندگی جوانان – و به طور کلی مردم – وجود دارد، درک مزایای استفاده از فناوری در آموزش و استفاده از آن، به ویژه در آموزش دانش آموز محور، مهم است. با احترام به نسل‌های جدید که در بستر تکنولوژی متولد شده‌اند، باید قالب‌های آموزشی جدید را آموخت و آن‌ها را در کلاس به کار گرفت.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.