کلاس کنکور آنلاین کجا برویم؟

کلاس کنکور آنلاین کجا برویم؟

موسسه کنکور کارنامه خرد با به کارگیری دبیران برند ایران، به عنوان اولین ارائه دهنده خدمات لاکچری با اساتید برند و مشهور ایران ،جایگاه ویژه ای را در بین دانش آموزان پیدا کرده است.

تا همین چندسال پیش، دسترسی به اساتید برند کاری بسیار سخت و بعید بود که فقط در پایتخت و فقط برای افراد خاصی این امکانات فراهم بود، اما اکنون از هرجای ایران میتوانید از کلاس های دبیران برند ایران استفاده نمایید. در کارنامه خرد فقط دبیران رنکینگ یک الی سه ایران حضور داشته،بنابراین هزینه ها و شهریه ها  اندکی بالاتر از سایر موسسات مشابه است.

ویژگی های کلاس های آنلاین کارنامه خرد:

  1. در تمام دروس از دبیران برند ایران استفاده میگرد(موسسین این مجموعه آقایان سامان سلامیان و مهدی باباخانی  خود از دبیران برند ایران میباشند)
  2. کلاس ها در استدیوی مجهز به چهار دوربین فیلمبرداری و با استفاده از تخته و وال هوشمند بزرگ برگزار میگردد (حضور صدابرداران و فیلمبرداران و تیم کارگردانی حرفه ای وجه تمایز با سایر موسسات است
  3. کلاس های در پلتفرمهای پر دردسر همانند ادوبی کانکت و اسکای روم و… برگزار نمیشود!!!

و کلاس ها در سرور اختصاصی خود موسسه و که با صرف هزینه بسیار بالا تهیه شده،برگزار میگردد.

  1. در پایان هر فصل برای دانش آموزانی که برای رتبه های خوب تلاش میکنند،کلاس های حل تست های دشوار به صورت رایگان برگزار میگردد(این کلاس ها با نام VIP  برگزار شده و تمام دانش آموزان مجموعه ما میتوانند به رایگان در این کلاس حضور یابند)
  2. رفع اشکال در گروها های تعریف شده توسط ما و در تمام دروس برای شما انجام میشود
  3. چت کلاس ها در هنگام تدریس باز است و امکان پرسش و پاسخ با استاد وجود دارد
  4. فیلمهای ضبط شده در پنل شخصی شما قرار میگیرد و امکان مشاهده مجدد فیلمها برای شما وجود دارد
  5. در صورتیکه پک کامل چهار درس اختصاصی را باهم ثبت نام نمایید،پنجاه درصد تخفیف کلاس های آنلاین به شما تعلق میگیرد
  6. در تمام دروس،جزوه انحصاری اساتید برند ایران در اختیار شما قرار میگیرد و در پایان کلاس ها،تکالیف و تست های منتخب برای شما مشخص میگردد تا در منزل انجام دهید
  7. در پایان هرفصل،آزمونی برای سنجش وضعیت شما توسط اساتید از شما گرفته و نتایج و آنالیز آنها در اختیارتان قرار میگیرد

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://karnamekherad.com/ مراجعه فرمایید

 یا با شماره ویژه زیر تماس حاصل فرمایید:

02126401062

هم اکنون هم والدین و هم دانش‌آموزان کلاس های آنلاین کنکور خود را پرفکت و  بی‌نقص می‌خواهند.

آنها میخواهند با معقول ترین هزینه ها، برترین دبیران  و برترین سیستم آموزشی کنکور آنلاین هدایت آموزشی را بر عهده بگیرند.

«مدرس کلاس آنلاین بودن» تعهدی است که برخی معلمان با اکراه آن را می پذیرند، در حالی که برخی دیگر واقعاً «خود را» در آنجا می یابند. نقش مهمی برای موفق بودن یک معلم کلاسی، کیفیت شخصیت اوست، نه تنها آگاهی از اینکه چه باید بکند، بلکه چگونه این ویژگی ها، صفات و توانایی ها را نشان دهد.

با مشاهده و توجه به ویژگی های معلمان خوب و موثر در عمل می توان ویژگی های مطلوب معلمان کلاس را مشخص کرد. ما فقط تعدادی را فهرست می کنیم.

حرفه ای گری. معلم کلاس کنکور آنلاین  نیز یک یا چند موضوع است که با توجه به عملکرد کلی تدریس، نگرش وی نسبت به تدریس، ارزشیابی و دانش آموزان، دانش آموزان می توانند به خوبی و به سرعت تخصص هر معلم را تشخیص دهند. تخصص لازمه هر شغلی است، روزانه در تدریس ارزیابی می شود. بدین ترتیب نگرش دانش آموز نسبت به معلم کلاس کنکور آنلاین آغاز می شود. با این حال، با یک معلم کلاس، همچنین به معنای دانش خوب از تمام مشاغل و وظایف مربوط به کلاس است.

رویکرد حرفه ای به حل حرفه ای مسئله در کلاس اشاره دارد. اینها عمدتاً مشکلات آموزشی هستند که نیاز به دانش روانشناسی، آموزش، تربیت اجتماعی، جامعه شناسی، ارتباطات و سایر زمینه ها در یک کلاس کنکور آنلاین دارند. حرفه ای بودن به ویژه در کار با والدین و نزدیک شدن به مشکلات دیده می شود.

اقتدار از ویژگی های ضروری هر معلمی در کلاس های کنکور آنلاین است. این شأن فرد است که دانش آموزان و والدین به آن اعتماد دارند. از همان جلسه اول به تدریج ساخته می شود و با برخورد بی دقت و بی ملاحظه به راحتی از بین می رود. پس از از دست دادن، به سختی می توان اقتدار را دوباره به دست آورد.

دسترس پذیری یک ویژگی شخصیتی مهم برای دستیابی به روابط خوب بین دانش آموزان، همکلاسی ها و والدین است. سطح دسترسی در بهترین کلاس کنکور آنلاین به معلمین و مدیران مجموعه آموزشی باید به خوبی متعادل و در راستای حرفه ای بودن و اقتدار باشد.

مهربانی ویژگی دیگر بهترین دبیران کنکور در کلاس آنلاین کنکور است. همه شرکت‌کنندگان در فرآیند آموزشی بلافاصله متوجه آن می‌شوند، این به ارتباط‌پذیری مربوط می‌شود، اما باید آن را مشخص کرد زیرا امکان تماس خوب بین شرکت‌کنندگان را فراهم می‌کند.

ارتباط برقرار کردن مهارتی است که نیاز به تمرین زیاد دارد، برای آموزش بسیار مهم است، زیربنای آموزش موفق و روابط بین فردی است.

ثبات، به عنوان یک ویژگی شخصیتی، به ویژه توسط دانش آموزان ارزشمند و شناخته شده است. زمانی که قوانین کلاس مشخص شود، دانش آموزان انتظار دارند که معلم کلاس کنکور آنلاین به آنها پایبند باشد و در شرایط روزمره و به ویژه در شرایط بحرانی با آنها رفتار کند. دانش‌آموزان ثبات را به‌عنوان انصاف، رفتار برابر و برابر با همگان، صرف‌نظر از موفقیت و نگرش شخصی معلم کلاس نسبت به دانش‌آموزان، وفای به قول و وعده می‌دانند.

صداقت یک مؤلفه اساسی در مشارکت و یک رابطه منصفانه است. اخلاص دانش آموز به عنوان با ارزش ترین صفت و فضیلت انسانی، باید معلم کلاس را تشویق و با الگو نشان دهد.

تساهل به این معناست که معلم کلاس از مثال شخصی استفاده می کند تا به دانش آموزان توجه و مدارا با عقاید و عقاید دیگر را بیاموزد و به آنها نشان دهد که مدارا مبتنی بر مدارا است و می تواند در طول زمان آموخته و توسعه یابد.

درایت در موقعیت های متعددی که در آن رفتار برنامه ریزی شده و متفکرانه معلم کلاس قابل تشخیص است، به عنوان نوعی دیپلماسی بیان می شود.

بیشتر بخوانید:

کلاس کنکور آنلاین برای کنکور تجربی برای قبولی پزشکی کجا برویم ؟

کلاس کنکور حضوری تجربی برای قبولی پزشکی ایران ؟

کلاس کنکور آنلاین برای قبولی پزشکی ؟

آموزشگاه های کنکور تجربی آنلاین ؟

مشاور کلاس کنکور آنلاین ؟

مشاور کنکور تجربی خوب برای قبولی پزشکی در کدام موسسه است ؟

ویژگی های بهترین کلاس کنکور آنلاین ریاضی ؟

ویژگی های بهترین مشاوران کنکور ایران ؟

منبع: کلاس کنکور آنلاین کجا برویم ؟ | خبرگزاری ایلنا (ilna.ir)

کلاس کنکور آنلاین

کلاس کنکور آنلاین

به گزارش خبرنگاران حوزه آموزش ایران آموزشگاه ها کارنامه خرد و کلاسینو و تاملند و رایان کلاس از برترین آموزشگاه ها برگزارکننده کلاسهای کنکور آنلاین میباشند که در ادامه به معرفی آنها و خدمات کلاس کنکور آنلاین آنها خواهیم پرداخت.

مجموعه آموزشی کارنامه خرد

توسط سامان سلامیان و مهدی باباخانی از مدرسان برند ایران مدیریت میگردد. کارنامه خرد را می توانیم به ‌نوعی، گرانترین و لاکچری ترین آموزشگاه کنکور ایران بنامیم. خدمات آموزشگاه کارنامه خرد فقط توسط مدرسان معروف و برند و رنکینگ یک مدرسان کنکور انجام می شود و به همین دلیل، هزینه کلاس ها نیز نسبت به سایر آموزشگاه ها  اندکی بیشتر است.

 در کارنامه خرد کلیه کلاس ها در استودیو های بزرگ و مجهز و با امکاناتی همچون وال لمسی بزرگ و نمایشگرهای سی تاچ بزرگ و چهار دوربین فیلمبرداری حرفه ای و سینمایی و با حضور فیلمبرداران و صدابرداران حرفه ای و دارای سابقه کار در صدا و سیما برگزار می گردد.

 همچنین برای پخش فیلمهای آنلاین و بازدید مجدد آفلاین ها، این آموزشگاه سرور اختصاصی ویژه خود را طراحی کرده است و در این آموزشگاه از سایت های پر دردسر و پر ترافیک همانند اسکای روم و ادوبی کانکت استفاده نمی شود.

 در کارنامه خرد، مدرس ریاضی استاد سامان سلامیان رنکینگ شماره یک مدرسان ریاضی ایران و مدرس فیزیک، استاد مهدی باباخانی رنکینگ شماره یک اساتید فیزیک ایران است و تدریس شیمی با استاد پیمان خواجوی مجد رنکینگ شماره دو مدرسان شیمی ایران صورت میگیرد.کارنامه خرد از برترین و حرفه ای ترین  کلاس های کنکور آنلاین در ایرات به شمار میرود.

آموزشگاه تاملند

مجموعه آموزشی تام لند که ابتدا فعالیت های خود را در زمینه کنکور آغاز نمود، هم اکنون از آموزشگاه ها خوب ارائه دهنده کلاس کنکور آنلاین است از بزرگ‌ترین محسنات این آموزشگاه می توانیم به وجود کلاس های کنکور در رشته انسانی و هنر اشاره نماییم.

 همینطور کلاس کنکور آنلاین و کلاسهای کنکور فنی نیز در این آموزشگاه برقرار است در حالی که اکثر آموزشگاه ها آنلاین فقط تمرکز و توجه خود را بر روی رشته تجربی و ریاضی قرار داده اند اما تام لند در رشته هنر و رشته های فنی و علوم انسانی توجه ویژه‌ای در این مدت داشته است و در مجموع از اساتید به خوبی نیز در رشته انسانی و فنی و هنر استفاده می کند  که وجه تمایز این آموزشگاه با سایر آموزشگاه ها مشابه است. اما مدرس ریاضی در مجموعه تام لند آقای ملک پور و مدرس شیمی استاد بابایی و مدرس فیزیک آقای یحیوی می باشد و کلاس های این آموزشگاه جز برترین و حرفه ای ترین  کلاس کنکور آنلاین به شمار میرود.

کلاسینو

 آموزشگاه کلاسینو سومین آموزشگاه ای است که به بررسی کلاس کنکور آنلاین آن خواهیم پرداخت. کلاسینو از اولین کلاس های کنکور آنلاین در ایران بوده است که همانند آموزشگاه تاملند،به رشته های علوم انسانی و زبان و هنر نیز توجه داشته است و در سبد خدمات خود قرار داده است.

 از دیگر محسنات این مجموعه می‌توان به ایجاد پنل و دسترسی محصلان به فیلم های ضبط شده  در کلاس کنکور آنلاین اشاره نمود همچنین پشتیبان های این آموزشگاه در هنگام مشکلات فنی به صورت دائمی شما را راهنمایی خواهند کرد. در این آموزشگاه ویژگی متمایز و دیگری که وجود دارد استفاده از تعداد زیادی مدرس های مختلف است که دانش آموز می توانند از بین آنها فرد مورد نظرش را انتخاب کند. تدریس ریاضی در این مجموعه توسط آقایان حیدری و سادات و اردستانی است و مدرسین فیزیک آقای حسینی و آقای نوکنده و همچنین مدرس شیمی آقای مصلایی می باشد و کلاس کنکور آنلاین این آموزشگاه جز برترین و حرفه ای ترین  کلاس کنکور آنلاین به شمار میرود

ویژگی معلمان خوب کلاس های کنکور آنلاین

یک معلم خوب و ایده آل، کارخانه استعدادسازی مردم یک کشور است. زحمات فکری معلم در کلاس ها از منابع ارزشمند یک ملت است. چون نسل بعدی با تماشای او یاد می گیرد. اگرچه ارائه تعریف مشخصی از معلم در کلاس کنکور آنلاین  ایده آل دشوار است، اما چندین ویژگی وجود دارد که یک معلم ایده آل قابل توجه است. این مقاله به برخی از این ویژگی ها و چگونگی توسعه این ویژگی ها به خصوص در کلاس های آنلاین می پردازد.

معلم در کلاس کنکور آنلاین  ایده آل باعث ایجاد اعتماد به نفس در محصلان باید گردد

در کتاب «۵۰ راه برای بهبود رفتار دانش‌آموزان» نوشته تاد ویتاکر، معلم در کلاس کنکور آنلاین  مدرسستان، می‌گوید که یکی از موانع تبدیل شدن معلم در کلاس کنکور آنلاین  به معلم در کلاس کنکور آنلاین  ایده‌آل، عدم اعتماد به نفس دانش‌آموزان است. به گفته وی: بسیاری از محصلان باور ندارند که معلم در کلاس کنکور آنلاین  آنها واقعاً به آنها اعتقاد دارند.

بسیاری از محصلان باور ندارند که والدینشان آنها را باور دارند.

بسیاری از محصلان باور ندارند که بزرگسالان آنها را باور دارند.

 بسیاری از محصلان خود را باور ندارند.

محصلانی که خود را باور ندارند، مشکلات رفتاری و تحصیلی بیشتری دارند.  

آنچه معلم در کلاس کنکور آنلاین  باید انجام دهند تا محصلان اعتماد به نفس داشته باشند:

ایجاد یک هدف خاص – اگر محصلان بتوانند در ابتدای سال برای کل سال هدف تعیین کنند، محصلان می توانند سال را با یک ایده روشن شروع کنند. شما همچنین باید آنچه را که در هر کلاس تدریس می شود ایجاد کنید. اگر معلم در کلاس کنکور آنلاین  در ابتدای کلاس در مورد یک فصل یا موضوع جدید بگوید “امروز اولین مرحله ضرب را یاد می گیرید” و در پایان کلاس به محصلان بگوید “تبریک می گویم، اکنون می توانید به والدین خود نشان دهید. چگونه شمارش را یاد بگیریم! اگر آنها بتوانند این حس را در آنها القا کنند که “می توانند به خوبی معلم در کلاس آنلاین کنکور تدریس کنند”، اعتماد به نفس آنها و همچنین کیفیت آموزش و انگیزه در بین محصلان افزایش می یابد.

دائماً اطمینان بخش- برای افزایش اعتماد به نفس دانش آموز باید همیشه بگوید من به شما ایمان کامل دارم، تسلیم نشو، من در کنارت هستم. تشویق و تشویق محصلان می تواند آنها را بسیار اعتماد به نفس ایجاد کند.

استفاده از فناوری – استفاده از فناوری آموزشی می تواند آموزش و دریافت را لذت بخش تر و موثرتر کند. این روش حتی به خجالتی ترین و خانه گی ترین دانش آموز کمک می کند تا خود را از پوسته خارج کند. به عنوان مثال بازی های ریاضی. بسیاری از مردم با آموزش ریاضیات روی تخته سیاه علاقه خود را از دست می دهند، اما اگر بتوان همین موضوع را از طریق بازی های ویدئویی آموزش داد، آن را برای محصلان سرگرم کننده و لذت بخش خواهد کرد. این امر باعث افزایش روحیه و اعتماد به نفس در محصلان عقب مانده یا ترسو می شود.   

یک معلم در کلاس کنکور آنلاین  ایده آل کلاس را به شیوه ای جذاب و موثر مدیریت می کند

مدرس خوب کلاس کنکور آنلاین  می تواند بسیار آگاه، کاملاً آماده برای تدریس در کلاس باشد و حتی توانایی توضیح خوب را داشته باشد. اما اگر نتواند کلاس درس را به شکلی جذاب و موثر اداره کند، تمام دستاوردهایش می تواند بر باد رود.

منبع: کلاس کنکورآنلاین (borna.news)

بهترین دی وی دی شیمی کنکور

بهترین دبیران آنلاین کنکور چه کسانی هستند؟

آموزش از راه دور ( معمولاً آموزش از راه دور، آموزش از راه دور یا حتی دوره های مکاتبه ای نامیده می شود) یک روش یادگیری است که اکنون به لطف رسانه ها و ابزارهای زیادی مانند ویدئو، کنفرانس ویدئویی، برگه های تعاملی، کتاب های صوتی و غیره به صورت آنلاین انجام می شود همچنین همان درس ها و مزایای آموزش سنتی را ارائه می دهد و در پایان آن زبان آموز دیپلم یا مدرک معتبری را کسب می کند آموزش از راه دور مزایای بسیاری را ارائه می دهد، به عنوان مثال فقط حفظ یک فعالیت موازی و سازمانی با سرعت یادگیرنده علاوه بر این، برنامه های متنوعی را ارائه می دهد در این روش چندین سوال مطرح می شود:مزایا و معایب دوره های آموزش از راه دور چیست، آیا آموزش از راه دور اینقدر سخت است؟

پروفایل های مربوط به آموزش از راه دور چه کسانی هستند؟

مزیت آموزش از راه دور به ویژه بر این واقعیت استوار است که هیچ الزامی برای شرکت در کلاس ها وجود ندارد بنابراین، هدف آن همه است، خواه این باشد:

افرادی که در مدرسه شکست می خورند یا مشکلاتی دارند

افراد دارای معلولیت یا دارای آسیب شناسی های جدی که آنها را از دنبال کردن تمرینات عادی باز می دارد

کارمندانی که مایلند تحصیلات خود را از سر بگیرند، در شرکت خود پیشرفت کنند یا در زمینه های دیگر بازآموزی کنند

افراد در شرایط ادغام مجدد حرفه ای؛

دانشجویانی که مایل به فعالیت حرفه ای در حین ادامه تحصیل هستند

دانشجویانی که مایل به دنبال کردن یک دوره دوگانه هستند

جویندگان کار که مایل به بهبود مهارت های خود هستند تا در نهایت شغلی پیدا کنند

انعطاف پذیری: کلمه کلیدی در آموزش از راه دور

کلمه کلیدی آموزش از راه دور انعطاف پذیری است و این در همه سطوح: سازمان، ریتم، زمان آموزش، مکان  فراگیران می توانند هر زمان که بخواهند مطالعه کنند، بنابراین به آنها امکان سازماندهی آموزش های خود را مطابق با زندگی شخصی و حرفه ای خود می دهند  آنها همچنین تنها استاد برنامه خود هستند و می توانند بدون هیچ فشاری با سرعت خود مطالعه کنند: زمان لازم را برای هر درس اختصاص دهید برای برخی از مدارس راه دور، امکان ثبت نام در طول سال یا کاهش یا افزایش زمان آموزشی وجود دارد و در غیر این صورت این روش هیچ مانع جغرافیایی ندارد برای مثال، فراگیران مجبور نخواهند شد کیلومترهای طولانی را طی کنند تا آموزش را در انتهای دیگر فرانسه دنبال کنند این همچنین به شما امکان می دهد پس انداز زیادی داشته باشید ، در واقع دیگر نیازی به پرداخت هزینه خوابگاه ندارید (که اغلب نشان دهنده بودجه قابل توجهی برای بسیاری از دانش آموزان است)

مزایای آموزش از راه دور

علاوه بر انعطاف پذیری از نظر سازماندهی، سرعت کار و زمان آموزش، آموزش از راه دور دارای مزایای دیگری نسبت به آموزش های معمولی و دوره های حضوری آن است مدرسه ای برای یادگیری متفاوت!

به طور خلاصه، مزایای آموزش از راه دور عبارتند از:

یک سازمان ساده شده با توجه به زندگی فراگیران؛

سرعت کاری انعطاف پذیرتر بدون هیچ فشاری (بدون مدت زمان مشخصی مانند دوره های حضوری)

امکان حفظ همزمان فعالیت حرفه ای یا دانشجویی؛

دسترسی به یک انتخاب از نظر دیپلم (Master، BTS، BAC، BEP/CAP، و غیره)، حرفه ها (حسابداری، فناوری اطلاعات، بهداشت، تدارکات، و غیره) و مدارک تحصیلی گسترده تر

دسترسی برای همه؛

عدم تعهد به بازگشت به مدرسه؛

امکان تأمین مالی آموزش وی توسط کارفرما یا یک سازمان دولتی (Pôle emploi، شورای منطقه ای و غیره)

مشکلات آموزش از راه دور

مجبور نیستی دروغ بگویی در حالی که آموزش از راه دور مزایای بسیاری را ارائه می دهد، می تواند چالش هایی نیز ایجاد کند جستجوی آموزش متناسب با نمایه شما گاهی دشوارتر از آن چیزی است که به نظر می رسد جهت گیری یکی از حیاتی ترین مراحلی است که می خواهید برای آماده سازی دوره های مکاتبه ای اقدام کنید فرمول های مختلف ارائه شده گاهی اوقات می تواند برخی از نامزدها را گیج کند در واقع، روش‌های یادگیری می‌تواند از یک مؤسسه به مؤسسه دیگر متفاوت باشد، چه MOOC (MOOC به زبان فرانسوی)، SPOC، یا آموزش از راه دور، مهمتر از همه، دنبال کردن دوره‌های آنلاین (اغلب از طریق اتصال به اینترنت) برای به دست آوردن آن است گواهینامه یا حتی دیپلم

اما در نهایت بزرگترین مانع راه یادگیری این است که نیاز به تلاش از طرف نامزد یا داوطلبی دارد که دارای ویژگی هایی با جدیت، با نظم و انضباط نفس و در نهایت با انگیزه او باشد   که برای برخی آشکار نیست فداکاری و سازماندهی تلاش ها می تواند دشوار باشد در واقع، پس از یک روز کار یا در طول اوقات فراغت/تعطیلات، یافتن انرژی لازم برای اختصاص دادن خود به آموزش همیشه آسان نیست

و علاوه بر این به اصطلاح تلاش ها، سختی یادگیری در زمان تنهایی در خانه نیز وجود دارد باید اعتراف کرد که برای برخی افراد هیچ چیز جای توضیح شفاهی یا تظاهرات شفاهی را نمی گیرد مسلماً، ممکن است برای هر یادگیرنده پیگیری فردی توسط یک معلم وجود داشته باشد، اما در صورت کمبود انگیزه ممکن است همیشه کافی نباشد خوشبختانه برخی از دوره ها را می توان با کمک جامعه سایر دانش آموزان انجام داد و این نکته مثبت قابل توجهی در موفقیت یادگیری او به همراه دارد

ویژگی های ضروری برای موفقیت در یادگیری از راه دور

یافتن آموزش از راه دور برای موفقیت کافی نیست در مقایسه با آموزش کلاسیک، به ویژگی های اضافی خاصی نیاز دارد که مهمترین آنها عبارتند از: انگیزه – خود انضباط – مدیریت خود

انگیزه   خود انضباطی   خود مدیریتی

انگیزه عامل کلیدی در موفقیت آموزش از راه دور است و این اساساً کلید موفقیت در هر کاری است که انجام می دهید

انضباط و سختگیری هنگام کار در یک محیط استاندارد (کلاس درس، معلم و غیره) دشوار نیست آموزش از راه دور نیاز به انضباط شخصی دارد

علاوه بر خود انضباطی، خود مدیریتی نیز وجود دارد: تعیین اهداف کوتاه مدت و میان مدت و سپس پایبندی به آنها، رعایت برنامه زمانی برنامه آموزشی و غیره

چرا یادگیری از راه دور بسیار ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید

موفقیت آموزش از راه دور تنها به انگیزه، خود انضباطی و خود مدیریتی فراگیران متکی نیست همچنین داستانی از آموزش است در Cesad، ما می‌خواهیم بهترین تجربه ممکن را به شما ارائه دهیم، به همین دلیل است که ما معتقدیم انتخاب «تمرین از راه دور بسیار ساده‌تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید! »  با تشکر از دوره های بازیگوش و روشمند، مطابق با برنامه رسمی  شما به دروس خود 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته در گوشی هوشمند، تبلت و رایانه شخصی دسترسی دارید ، به علاوه نظارت تقریباً نامحدود توسط معلمان ما و نظارت شخصی در طول دوره، حتی اگر در امتحان یا امتحان ورودی خود مردود شوید