بهترین موسسه انتخاب رشته کنکور تجربی

آدرس کوتاه این صفحه : https://filmojozveh.ir/?p=107

کارنامه خرد به عنوان برترین موسسه انتخاب رشته کنکور سراسری منحصرا از مشاوران برتر و برند ایران در انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد استفاده مینماید 

در این موسسه از دستیاران و تازه کارها خبری نیست و انتخاب رشته فقط و فقط منحصرا توسط مشاوران شهیر و برند ایران انجام میشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انتخاب رشته توسط مشاوران برند ایران با شماره زیر تماس حاصل فرمایید: 

   خط ویژه :  02126401062

بهترین مشاوران انتخاب رشته در تهران  بهترین مشاوران انتخاب رشته در اهواز   بهترین مشاوران انتخاب رشته در شیراز بهترین مشاوران انتخاب رشته در اصفهان بهترین مشاوران انتخاب رشته در مشهد بهترین مشاوران انتخاب رشته در تبریز بهترین اراک مشاوران انتخاب رشته در تهران

 

مراحل انتخاب رشته کنکور سراسری  در کارنامه خرد چگونه است؟

پس از تماس با واحد مشاوره، شماره کارتی جهت واریز هزینه مشاوره به شما داده میشود و پس از ارسال فیش پرداختی، همکاران ما وقت مشاوره و صحبت مستقیم با مشاوران برند را هماهنگ میکنند،و این تایم مشاوره به صورت حضوری یا به صورت آنلاین (به انتخاب شما) خواهد بود.

در چینش، رشته ها هم از نرم افزارهای کامپیوتری هوشمند استفاده میشود و هم چینش نهایی بر اساس نظر مشاور صورت میپدیرد و این کار توسط مشاوران شهیر و ارشد انجام خواهد شد و دستیار یا مشاوران کارآموز در سیستم ما جایگاهی ندارد.

چرا هزینه انتخاب رشته موسسه شما از سایر موسسات بیشتر است؟

در اغلب موسسات کنکوری، یک مشاور اصلی و چندین مشاور تازه کار وجود دارند  که این دستیاران، کار انتخاب رشته را انجام میدهند! و مشاور اصلی به صورت فرمالیته فقط نگاهی به انتخاب ها می اندازد! و در طول یک روز هزاران نفر را پذیرش میکنند! ،اما انتخاب رشته در مجموعه کارنامه خرد فقط منحصرا توسط مشاور اصلی انجام گرفته و ظرفیت پذیرش فقط 5 در هر روز  برای مشاور مجموعه میباشد، و ما برای بالا بردن کیفیت کار و فله ای نشدن انتخاب رشته ها، مجبور به دریافت هزینه بالاتر اما دقت و کیفیت بالاتر هستیم.

مشاورین انتخاب رشته موسسه شما چه کسانی هستند؟

در کارنامه خرد فقط مشاوران رنکینگ 1 تا 10 کنکور ایران انتخاب رشته را انجام خواهند داد

(توصیه میکنیم نام این مشاوران سرچ نموده و جایگاه ایشان در نظرسنجی های سنوات اخیر را مشاهده نمایید و در هنگام تماس  برای تعیین وقت مشاوره  ، نام مشاور مورد نظرتان را به همکاران ما اعلام نمایید)

لیست اسامی بهترین مشاوران انتخاب رشته کنکور سراسری در موسسه کارنامه خرد:

1-مهندس مهدی باباخانی  2-دکتر مهدی برقعی 3-دکتر آرین احمدی  4- مهندس شروین مسیح 5- دکتر حسن پلوئیبهترین مشاور کنکور تجربی

معرفی بهترین مشاور کنکور تجربی در ایران و تهران

مشاوران شغلی و حرفه ای در بهترین موسسه انتخاب رشته کنکور تجربی  برای دانشجویانی که رشته/شاخه را انتخاب می کنند و برای دانشجویانی که در مرحله برنامه ریزی شغلی هستند.

خدمات مشاوره حرفه ای را به منظور شناخت خود، حرفه و فرصت های تحصیلی و کسب اطلاعات دقیق تر در مورد گرایش حرفه ای ارائه می دهد.

مشاوران شغلی و حرفه ای در بهترین موسسه انتخاب رشته کنکور تجربی  با مراجعه به موسسات آموزشی و ملاقات با مدیران و مشاوران مدارس اطلاعات مربوط به خدمات مشاوره حرفه ای را ارائه می کند و با مذاکره برای همکاری دانش آموزان از این خدمات بهره مند می شود. اهمیت انتخاب حرفه و نکاتی که در انتخاب حرفه باید در نظر گرفته شود توضیح داده می شود، اطلاعاتی در مورد حرفه ها، فرصت های آموزش حرفه ای، گزینه های آموزش عالی-آموزش و … ارائه می شود. او کار گروهی انجام می دهد که در آن به او گفته می شود.

ب مشاوران شغلی و حرفه ای در بهترین موسسه انتخاب رشته کنکور تجربی  ا فعالیت های روزهای ارتقاء شغلی که در سال 2015 راه اندازی شد. هدف آن کمک به دانشجویان قبل از انتخاب دانشگاه، از بین بردن اثرات منفی فردی و اجتماعی ناشی از انتخاب یک حرفه اشتباه، افزایش آگاهی و شناخت İŞKUR و اطمینان از این است که جوانان ما در مسیر شغلی خود تنها نیستند. با روزهای ارتقاء حرفه ای، ترجیحاترین حرفه ها در مقطع کارشناسی و بسیاری از مشاغل، از جمله حرفه های آینده، توسط خبرگان آن حرفه ها ترویج می شود.

“هر سال مجله حمایت از انتخاب حرفه ای…”

مشاوران شغلی و حرفه ای در بهترین موسسه انتخاب رشته کنکور تجربی  در محدوده خدمات مشاوره شغلی و حرفه ای، با هدف افزایش اشتغال پذیری نیروی کار، سوق دادن بیکاران و کسانی که در مرحله انتخاب حرفه هستند به سمت حرفه/شغل و حمایت از برنامه ریزی شغلی آنان، افزایش سطح دانش و علاقه دانش آموزان، والدین و معلمانی که در مرحله انتخاب حرفه هستند، هر ساله مجله حمایت از انتخاب حرفه تهیه می شود که در محیط منتشر می شود.

شما می توانید به تمام شماره های مجله حمایت از انتخاب حرفه ای که تاکنون در   وب سایت رسمی مشاوران شغلی و حرفه ای در بهترین موسسه انتخاب رشته کنکور تجربی  منتشر شده است دسترسی پیدا کنید.

“مراکز اطلاعات حرفه ای، منبع اطلاعات حرفه ای”

مرکز اطلاعات حرفه ای؛ اینها حوزه هایی هستند که اطلاعات مربوط به مشاغل و مکان های آموزش حرفه ای در آن گنجانده شده است و اطلاعاتی که به افرادی که در مرحله انتخاب محل آموزش حرفه ای و حرفه ای هستند کمک می کند تا تصمیم درست و آگاهانه ای اتخاذ کنند. از مراکز اطلاع رسانی حرفه ای؛

– کسانی که در مرحله انتخاب حرفه هستند،

– کسانی که می خواهند در مورد حرفه های آموزش دیده در مراکز آموزش حرفه ای و دوره های حرفه ای بیاموزند،

– بزرگسالانی که حرفه دارند و می خواهند در حرفه خود پیشرفت کنند و حرفه خود را تغییر دهند.

– مشاوران، مدیران مدارس، والدین و مشاغل و فرصت های آموزشی آنها

هر کسی که بخواهد در مورد آن بیاموزد می تواند بهره مند شود.

درخواست ها را می توان به صورت انفرادی یا گروهی به مرکز اطلاعات حرفه ای ارسال کرد. علاوه بر این، جلسات گروهی در مراکز با درخواست مشاوران برگزار می شود و دانش آموزان به تفصیل از اهمیت انتخاب حرفه مطلع می شوند و از چه منابعی می توان اطلاعات حرفه را به دست آورد.

برای دسترسی به فایل های اطلاعات شغلی اینجا را کلیک کنید .

«ما به مردم کمک می‌کنیم خودشان را بشناسند…»

به منظور کمک به افراد در تعریف ویژگی های خود، برخی از ابزارهای سنجش و ارزیابی در محدوده خدمات مشاوره شغلی و حرفه ای استفاده می شود. موسسه ما از باتری تست گرایش حرفه ای به عنوان ابزار پشتیبانی برای سرویس مذکور استفاده می کند.

توانایی عمومی: این بخش که شامل 50 سوال می باشد پاسخگویی به آن زمان می برد و زمان تخمینی تکمیل آن 25 دقیقه می باشد.

گرایش حرفه ای: برای پاسخگویی به این بخش که شامل 176 سوال است محدودیت زمانی وجود ندارد.

تست شخصیت: پاسخگویی به این بخش که شامل 120 سوال است محدودیت زمانی ندارد.

باتری تست تقریباً 1 تا 2 ساعت دوام می آورد و در محیط رایانه اعمال می شود. پس از اتمام آنلاین آزمون، نتایج آن با مشاوران شغلی و حرفه ای ارزیابی می شود. باطری تست گرایش حرفه ای با هدف کمک به افراد در شناخت حرفه های مختلف و ویژگی های شخصی آنها و یافتن مناسب ترین حرفه برای آنها انجام می شود.

” جزوه اطلاعات حرفه ”

مشاوران شغلی و حرفه ای در بهترین موسسه انتخاب رشته کنکور تجربی  به کمکک دفترچه های اطلاعات حرفه ای که برای حمایت از دانش آموزانی که در سطح دبیرستان و دبیرستان در سراسر ترکیه تحصیل می کنند و افرادی که در حال انتخاب حرفه و پیشرفت شغلی هستند تهیه شده است، به روز شده است. 8 دفترچه اطلاعات حرفه ای به روز شده حاوی اطلاعات 250 شغل است. شما را راهنمایی میکنند